CZUWANIE PRZED PASTERKĄ TARNOWSKICH GÓRACH

Młodzi z oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Tarnowskich Górach przygotowali Czuwanie przed Pasterką. Występ młodych uświetnił zespół Acoustic duo – Bartłomiej Kwiatkowski i Paulina Trzeciak.
Młodzi w czasie występu zaprosili parafian i przybyłych gości na wspólne chwile zadumy, nad życiem które przyszło by zbawić nas, by otworzyć się na Dobrą Nowinę o Bogu który nam towarzyszy. Wprowadzili także w temat tej szczególnej Cichej Nocy… w tajemnicę nowego życia, do którego nas zaprasza sam Pan Bóg. Tak jak wspomniał Ksiądz Krzysztof w słowach na zakończenie nie ważne co znajduje się na stole, przy którym zasiadamy, ale ważne, że jesteśmy przy nim razem, ważne, że chcieliśmy zgromadzić się w parafialnym wieczerniku, aby ucieszyć się i doświadczyć Boga który przychodzi do nas, który na pewno przychodzi. Zaprosił również przybyłych gości do uczestniczenia w liturgii Bożonarodzeniowych, w Mszy św. pasterkowej, bo jest ona szczególnym sposobem doświadczenia tego, że Boże Narodzenie zmieniło bieg historii i bieg czasu.
A my sami jesteśmy wdzięczni, że w czasie pandemii mogliśmy przygotować ten występ – niech Pan Bóg będzie uwielbiony za te wielki rzeczy, które dzieją się w naszej parafii a są naszym udziałem!